Tytuł Ogłoszenia:

Nad jeziorem sprzedam dom w trakcie budowy

Dodano: 2016-10-31 14:15:50

Kontakt:

Teresa

721115050

Nieruchomość jest w stanie surowym zamkniętym w technologii murowanej z dachem dwuspadowym pokrytym dachówką ceramiczną glazurowaną. Dom posadowiony na działce o powierzchni 700 mkw. o wymiarach 25 x 28 m. Nieruchomość z użytkowym poddaszem. Powierzchni zabudowy 64 mkw.+ 26 mkw. duży taras. Łącznie powierzchnia użytkowa to 64 mkw.- parter i 64 mkw.- wysokie poddasze. W nieruchomości zamontowano stolarkę okienną PCV oraz rolety zewnętrzne. Do domu doprowadzono media w postaci wody i prądu. Parter składa się z dużego salonu połączonego z kuchnią, pomieszczenie gospodarcze i łazienka oraz przedpokój. Piętro składa się z dwóch sypialni. Oferta bardzo ciekawa ze względu na lokalizację w zacisznej okolicy nad jeziorem - jedynie 10 min przez piękny świerkowy las lub 5 min autem.
Lokalizacja – wieś Granice, gmina Maszewo, powiat Krosno Odrzańskie, woj. Lubuskie nad Jeziorem Granicznym, w odległości 3,6 km od Krzesińskiego Parku Krajobrazowego.
Jezioro Graniczne (pow. zwierciadła 45 ha). Okolica cicha i spokojna, idealna do wypoczynku zarówno dla rodzin z dziećmi (szeroka plaża z pomostami), jak i amatorów wędkowania (liczne pomosty wzdłuż całego jeziora, w promieniu do około 12 km 7 innych jezior, odległość do rzeki Odry – 4,34 km).
mail: reni_p@op.pl

Teresa

  Główne zdjecie: